Get free Wordpress Templates from here - http://bigtheme.net/wordpress


Düğün Paketleri

Düğün çekimlerinde paket usulu çalışıyoruz içeriği isteğinize göre değişebilen düğün paketlerimiz mevcut. Panaromik albüm, kristal albüm, lak kapak ve lak kaplama albümler yapmaktayız. Albümlerimizin örnek fotoğraflarına bakabilirsiniz…

adana dugun fotografcisi

Çekimlerimizi Adana , Mersin , İskenderun , Silifke , Hatay , Niğde , Nevşehir , Gaziantep , Osmaniye ve çevre illerde sıklıkla yapıyoruz.. Dış mekan düğün fotoğrafları ya da düğün hikayesi tadında sabahtan başlayan belgesel fotoğraflar çekiyoruz.. Yine eğer isterseniz düğün klibi veya düğün videoları da hazırlıyoruz..

Bu bölgede düğün fotoğrafçısı arayanlara yardımcı olmayı çok isteriz.


dugunpaketleri

Düğün Albüm Paketleri

Yaptığımız dış mekan çekimlerinin veya belgesel çekimlerin ( düğün hikayesi ) albüme dönüştürülmesi aşamasından da kısaca bahsedeyim..

Düğün fotoğraflarınız çekildikten sonra sizden fotoğraf seçmenizi bekliyoruz.. Seçtiğiniz fotoğrafları ( Albümün büyüklüğüne göre 40 ile 60 arası fotoğraf seçmeniz gerekiyor ) işleme alıp düzeltmelerini, renk ayarlarını ve albüm tasarımını yapıyoruz.. Albüm tasarımlarını siz görüp onay vermeden baskıya yollamıyoruz. Bu aşamada onay öncesi gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra sizin de içinize sinen şekliyle baskı bölümüne yolluyoruz..

adanadugunalbum

Baskı bölümünün işi 1 hafta – 10 Gün arasında sürüyor.. Albümleriniz tamamen el yapımı ve sizin istediğiniz şekilde tamamlanıyor ve size teslim ediyor.. Bu çevredeki tek garantili albüm üreticisiyiz..

Panaromik albümlerimizde ; piyasadan farklı olarak ” Acid Free ” diye adlandırılan bir kağıt türü kullanmaktayız. Bu kağıt cinsi fotoğrafı solmadan ve bozulmadan uzun yıllar saklamanıza olanak tanır.

Albümlerin yıpranmasını ve sayfaların bozulmasını önlemek için sayfa kenarlarında yaldızlı koruma şeridi kullanmaktayız.

 

page page2

 

Düğün çekimlerimiz fiyatlandırma olarak çok değişkenlik gösteriyor o yüzden mutlaka mail ya da telefonla bilgi almanızı öneririm..

En çok sattığımız paketlerin örnek içerikleri :

Standart Paket :

1 Adet 30 x 50 cm Panaromik Albüm

2 Adet Cep Albümü

1 Adet 70 x 100 Fotoğraf Baskısı

Çekilen tüm fotoğrafları verdiğimiz DVD.

 

dugunfotografcisi

Aile Paketi

1 Adet 35 x 65 cm Panaromik Albüm

2 Adet Aile Albümü

1 Adet Cep Albümü

1 Adet 70 x 100 Fotoğraf Baskısı

50 Adet 13 x 18 Dağıtmalık fotoğraf

Çekilen tüm fotoğrafları verdiğimiz DVD.

 

 

 

Albümlerin ve paketlerin fotoğrafları için facebook sayfamı inceleyebilirsiniz. Güncel albümleri sayfamda paylaşmaktaym.

—————————————————————————————————————————————–

Paket fiyatları ve çekim hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için,

Cihan Yüce Fotoğraf Stüdyosu

cihan@cihanyuce.com

542 391 69 69

Çekimlerimize göz atmadıysanız henüz ;

Galeri 1

Galeri 2

Galeri 3 

adana, düğün, fotoğrafçısı, fotoğrafları, dış mekan düğün fotoğrafçısı, düğün fotoğrafçısı, adananın en iyi fotoğrafçısı, düğün paketleri, düğün paket fiyatları, fotoğrafçı fiyatları, değişik düğün fotoğrafları, dış çekim, dış çekim fotoğrafçısı, düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün videoları

Get Bonus from William Hill the UK bookamker.