Dış mekan düğün fotoğrafları

Adana’da dış mekan düğün fotoğrafları çekmek yeni yeni popüler olmaya başlayan bir akım, studyo çekimlerinde gerilmekten, sıkılmaktan, strese girmekten kaçınan çiftlerin yeni gözdesi. Bence de dış çekimler studyo çekimlerinden çok daha güzel.. Adana zaten manzarası ve mekanlarıyla insanı fotoğrafları dışarda çekmeye heveslendiren bir şehir.

Studyo çekimleri artık sadece klişe olmuş gibi bence, ailelere verilmekten başka bir işe yaramıyor. Zannedersem insanlar 20 – 30 sene sonra fotoğraflarına baktıkları zaman o fotoğraf çekilirken studyoda bir kaç saat sıkıldıklarını, yalancı gülüşler attıklarını değil, dışarda eğlendiklerini hatırlamalılar. Gerçek renklerle, gerçek manzarayla, gerçek gün batımıyla düğüne yakışır fotoğraflara sahip olmalılar.

 

adanadugun

 

Öte yandan Adana bu dış mekan düğün fotoğrafçılığına yeni bir şehir ve gerçekten işini kaliteli bir biçimde yapan fotoğrafçı sayısı az. Bu yüzden düğün fotoğraflarınızı güzel bir manzara eşliğinde çektirmek istiyorsanız ve adanalı bir fotoğrafçı ile çalışmayı düşünüyorsanız bir kaç tane önerim olacak.

Öncelikle bir studyo ile çalışmayın. Studyo fotoğrafçıları dış çekim yapmayı pek bilmezler. Daha pahalıya daha kötü fotoğraflar elde edersiniz. Onun yerine ismini bildiğiniz bir fotoğrafçıyla çalışın istediğiniz kadar fotoğrafı kendiniz veya fotoğrafçınızdan yardım alarak bastırın, fotoğraf işini çok daha ekonomik olarak halledersiniz.

Çalışmayı düşündüğünüz fotoğrafçının sadece düğün fotoğraflarına değil tüm çekimlerini inceleyin, hem fotoğrafçınızın bakış açısını daha iyi anlarsınız hem çekimleri hakkında bilgi sahibi olursunuz.

 

adanafotografci

 

Fotoğrafçınızla mutlaka yüz yüze konuşun, aklınızdakileri açık bir dille anlatın, fotoğrafçınızın kişiliğini, tarzını, elektriğini beğenmezseniz düğün günü çekimlerde rahatsız olabilirsiniz o yüzden tamamen güvendiğiniz bir fotoğrafçıyla çalışmayı tercih edin.

Amatör ya da çok profosyonel olmasına kafanızı takmayın fotoğraflarını beğendiğiniz bir fotoğrafçıyla çalışın.

Düğün günü planlar genellikle çok bozulur, o yüzden gerçekten ayrıntıları düşünülmüş, gecikme ve erteleme zamanları işin içine katılmış planlar yapmaya çalışın.

Ve tabi ki de fotoğrafçınıza güvenin, onun söylediklerine kulak verin.

Çekimlerime göz atmak için

Galeri 1

Galeri 2

Benimle irtibata geçmek isterseniz iletişim bilgilerim . Cihan Yüce 542 391 69 69 cihan@cihanyuce.com

 adana düğün fotoğrafçısı adana düğün fotoğrafları mersin düğün fotoğrafçısı mersin düğün fotoğrafları mersin düğün çekimi ceyhan düğün fotoğrafçısı dış mekan çekimleri düğün paketleri düğüncü en iyi düğün fotoğrafları iskenderun düğün fotoğrafları hatay düğün fotoğrafçısı mersindeki düğün fotoğrafçıları antepte düğün çekimi antep dış mekan çekimi antep düğün çekimleri çekimi dış mekan fotoğrafçısı adanadan düğün videosu düğün belgeseli adana düğün videocusu düğün hazırlık çekimi düğün belgeseli düğün